DotA 2 Full İndir

Warcraft III haritası olan Defense of the Ancients’ın (Kadimlerin Savunması) geliştiricisi IceFrog, oyun yapımına Valve Company’de devam ediyor. Valve ekibine yeni katılan IceFrog liderliğinde geliştirilen Dota 2, Warcraft III haritası olması dolayısıyla büyük kısıtlamalar altında kalan DotA ve DotA oyuncuları için tam bir cankurtaran görevi görüyor. Oyun grafikleri, mekanikleri, oynanış şekli ve güzelliği hem eski DotA’yı aratmıyor hem de DotA efsanesine yepyeni güzellikler katıyor.

Oyunu oyanamak ücretsiz. Verdiğimiz linkten Steam’a kayıtlı değilseniz kayıt olup, ‘GET DOTA 2′ butonuna tıklayarak oyunu indirebilir, istediğiniz zaman ücretsiz olarak bu harika oyunu oynayabilirsiniz.

OYUNU İNDİR

Bir önceki yazımız olan Jack Keane 2 The Fire Within Oyun indir başlıklı makalemizde Jack Keane 2 The Fire Within, Jack Keane 2 The Fire Within Animasyon Oyunu indir ve Jack Keane 2 The Fire Within Full Oyun Download hakkında bilgiler verilmektedir.

Comments

  1. By hakkıcan

    Cevapla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>