En güzel Çiftlik Oyunu

En güzel çiftlik Oyunu

DotA 2 Full İndir

DotA 2 Full İndir

Warcraft III haritası olan Defense of the Ancients’ın (Kadimlerin Savunması) geliştiricisi IceFrog, oyun yapımına Valve Company’de devam ediyor. Valve ekibine yeni katılan IceFrog liderliğinde geliştirilen Dota 2, Warcraft III haritası olması dolayısıyla büyük kısıtlamalar altında kalan DotA ve DotA oyuncuları için tam bir cankurtaran görevi görüyor. Oyun grafikleri, mekanikleri, oynanış şekli ve güzelliği hem eski […]

03 Ağustos 2013 Cumartesi - 0 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

Warcraft III haritası olan Defense of the Ancients’ın (Kadimlerin Savunması) geliştiricisi IceFrog, oyun yapımına Valve Company’de devam ediyor. Valve ekibine yeni katılan IceFrog liderliğinde geliştirilen Dota 2, Warcraft III haritası olması dolayısıyla büyük kısıtlamalar altında kalan DotA ve DotA oyuncuları için tam bir cankurtaran görevi görüyor. Oyun grafikleri, mekanikleri, oynanış şekli ve güzelliği hem eski DotA’yı aratmıyor hem de DotA efsanesine yepyeni güzellikler katıyor.

Oyunu oyanamak ücretsiz. Verdiğimiz linkten Steam’a kayıtlı değilseniz kayıt olup, ‘GET DOTA 2′ butonuna tıklayarak oyunu indirebilir, istediğiniz zaman ücretsiz olarak bu harika oyunu oynayabilirsiniz.

OYUNU İNDİR


Bir önceki yazımız olan Jack Keane 2 The Fire Within Oyun indir başlıklı makalemizde Jack Keane 2 The Fire Within, Jack Keane 2 The Fire Within Animasyon Oyunu indir ve Jack Keane 2 The Fire Within Full Oyun Download hakkında bilgiler verilmektedir.

“DotA 2 Full İndir” için 1 cevap

  1. hakkıcan diyor ki:

    oyun için teşekkürler

Bir Cevap Yazın

iportal: Program indir
iPortal Kodlayan: Özer Gül
?>