En güzel Çiftlik Oyunu

En güzel çiftlik Oyunu

CityCar 1.2.2 Araba Simülatörü Oyunu indir

CityCar 1.2.2 Araba Simülatörü Oyunu indir

Oyunu kısaca açıklamak istiyorum çünki bu zamana kadar çoğu insanın arayıpta bulamadığı Araba oyunlarından biri olan oyundur. Oyunda E tuşuna biraz basılı tutarak çalıştırıyorsunuz ve B tuşuyla emniyet kemeri takıp T tuşu ile debriyaja basılı tutup W ile vitesi ileri atın sonra Space boşluk tuşuyla el frenini çekin. Sonra gaz ileri ok tuşuna basın basarken […]

21 Temmuz 2013 Pazar - 0 kez izlenmiş
Facebook 0 Twitter 0

Oyunu kısaca açıklamak istiyorum çünki bu zamana kadar çoğu insanın arayıpta bulamadığı Araba oyunlarından biri olan oyundur. Oyunda E tuşuna biraz basılı tutarak çalıştırıyorsunuz ve B tuşuyla emniyet kemeri takıp T tuşu ile debriyaja basılı tutup W ile vitesi ileri atın sonra Space boşluk tuşuyla el frenini çekin. Sonra gaz ileri ok tuşuna basın basarken elinizi yavaş yavaş T tuşundan yani debriyajdan çekin araba gidecektir. Vitesi ileri almak için t+w tuşları geri almak için t+s tuşu ile geri alın ayrıca sayılarla da vitesi değiştirebilirsiniz.Durmak için debriyaj basılı tuttukdan sonra frene basın yoksa stop eder. Ayrıntılı olarak düşünülmüş bir araba simülatör oyunudur.

CityCar 1.2.2 Araba Simülatörü Oyun indirmek için gerekli sistem özellikleri
İşletim sistemi : XP/Vista/Win 7
Dosya Boyutu : 1 GB
Ram Bellek : 512-1GB MB
Ekran Kartı : 128 MB
Oyun Yapımcı : City Car indir
Eklenen Tarih : 08-10-2012
Platform : PC

download CityCar 1.2.2 Araba Simülatörü Oyunu indir

 

 

Araba Smilatör Oyunu Resimleri :


Bir önceki yazımız olan Black Mesa Source Oyun indir başlıklı makalemizde Half Life Black Mesa Source, Half Life Black Mesa Source Full Download ve Half Life Black Mesa Source Full indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

iportal: Program indir
iPortal Kodlayan: Özer Gül
?>